Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri PATONA për ntb ASUS P2520LA 2600mAh Li-lon 14,4V A41N1421

Kodi i produktit:
251431
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4055655205504
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Asus P2430U, Asus P2520LA, Asus P2520LJ, Asus P2530U, Asus PU551LA, Asus ZX50JX4200
I përdorshëm me markat:
ASUS

Si të porosisim në Gjirafa50?

83.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi i produktit PATONA Bateri për llaptop ASUS P2520LA 2600mAh Li-Ion 14.4V Një bateri Li-Ion e projektuar për llaptopët e përzgjedhur ASUS me kapacitet prej 2600 mAh dhe mbrojtje të integruar nga mbingarkesa. Tensioni dalës 14.4 volt. Kompatibil me llaptopët ASUS P2520LA, PU551LA, P2530U, P2520LJ, P2430U, ZX50JX4200. E zëvendëson baterinë A41N1421. Përparësitë e saj kryesore: Cilësi e lartë Jetë e gjatë Mbrojtje nga mbingarkesa

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4055655205504
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Asus P2430U, Asus P2520LA, Asus P2520LJ, Asus P2530U, Asus PU551LA, Asus ZX50JX4200
I përdorshëm me markat:
ASUS
Kapaciteti [mAh]:
2 600
Kodi:
PT2823
Lansuar:
22. 12. 2018
Lloji:
Bateri
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
14.4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE