Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri VARTA Solar AA 800 mAh, 2 copë

Kodi i produktit:
265186
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Telekomandë, tastierë, maus
EAN:
4008496658688
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I rikarikueshëm:

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateri me përdorim të gjërë në shumë pajisje, të përshtatshme në veçanti për dritat solare të kopshtit me voltazh të ulët, të cilat rimbushen çdo ditë. Kanë kapacitet prej 800 mAh, mund të rimbushen deri në 100 herë dhe janë të llojit AA. Në paketë përfshihen 2 copë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Telekomandë, tastierë, maus
EAN:
4008496658688
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I rikarikueshëm:
Kapaciteti mAh:
800
Kodi:
56736101402
Lansuar:
17. 7. 2019
Lloji:
AA
Prodhuesi:
VARTA

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE