Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues BigBen Power Force USB + Kabllo Lightning / USB-A

Kodi i produktit:
277018
Besueshmëria:
100 %
EAN:
3571211389767
Energjia maksimale A:
2.4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikuesi është i pajisur me një konektor USB-A dhe ofron një karikim të shpejtë dhe të besueshëm, dhe drita LED i statusit tregon që karikimi është në proces. Kjo kabllo me cilësi të lartë USB-A / Lightnng siguron transferimin e besueshëm të të dhënave dhe sinkronizimin e pajisjeve tuaja. Për shkak të karakteristikave të tij dhe shpejtësisë së transferimit të të dhënave, kablloja do të bëhet një mjet i domosdoshëm kur rezervoni fotot, muzikën, dokumentet ose shkarkimet e shpejta. Dhe falë bishtalecit të qëndrueshëm ofron qëndrueshmëri të lartë dhe jetë të gjatë. Është projektuar për të gjithë telefonët mobil dhe tabletët me lidhës Lightning. Thjesht futni atë në një karikues elektrik dhe energjia për pajisjen tuaj është e siguruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
3571211389767
Energjia maksimale A:
2.4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Kodi:
8bFPCSMFI12MG
Lajmërues LED:
Lansuar:
5. 12. 2019
Lloji i fundit të kabllos:
Lightning
Ngjyra:
Hirtë
Numri i lidhësve USB:
1
Prodhuesi:
Bigben

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE