Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karikues me valë CONNECT IT Qi CERTIFIED, 10 W, i zi

Kodi i produktit:
240428
EAN:
8595610621612
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Karikim të shpejtë:
Kodi i prodhuesit:
CWC-7500-BK

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikues pa tel i pajtueshëm me të gjithë telefonat që kanë teknologjinë Qi (iPhone 8 / X, Samsung S7 / S8 / S9 etj.), Ky karikues ka materiale të qëndrueshme dhe nuk rrëshqet. Është 1.4x më i shpejtë në krahasim me karikuesit e tjerë pa tel. Ka dizajn peshë të lehtë (vetëm 79 g) dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610621612
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Karikim të shpejtë:
Kodi i prodhuesit:
CWC-7500-BK
Lajmërues LED:
Lansuar:
19. 7. 2018
Lidhësit:
MicroUSB
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE