Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues për veturë Forever USB C-Type 5V/2100mA, TFO

Kodi i produktit:
241814
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5900495553935
Energjia maksimale [A]:
2.1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PSCMICRO1100TCTFO1

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikues praktik Forever për microUSB për makina dhe kamionë. Me shpejtësi dhe efikasitet i rimbush pajisjen tuaja elektronike. Rryma maksimale që mbështet ky karikues është 2100mA, e cila është më se e mjaftueshme për çdo celular. Ka dimensione kompakte dhe është shumë e përshtatshme. Ka dirtë LED e cila tregon se a është duke kaluar eletriciteti në karikues.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5900495553935
Energjia maksimale [A]:
2.1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PSCMICRO1100TCTFO1
Lansuar:
7. 8. 2018
Lidhësit:
USB-C
Për makinë:
Prodhuesi:
Forever

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE