Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karikues wireless EPICO 10W/ 7.5W/ 5W, i bardhë / argjendtë

Kodi i produktit:
243711
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049102369
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Karikim të shpejtë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049102369
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Karikim të shpejtë:
Kodi i prodhuesit:
9915152100001
Lansuar:
28. 8. 2018
Lidhësit:
MicroUSB, USB-C
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
EPICO
Qualcomm:
Qi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE