Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues Apple 61W, USB-C

Kodi i produktit:
248547
EAN:
190198834560
Energjia maksimale dalëse W:
61
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
MRW22ZM/A
Lansuar:
2. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

92.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikoni pajisjet tuaja me shpejtësi rrufe me karikuesin AC të Apple, i cili sigurisht që do të funksionojë me 61W tuaj. I përputhshëm me pajisjet e lidhura me USB-C. Është plotësisht i pajtueshëm me të gjitha pajisjet që mund të lidhen me prizën USB Type-C, për karikim optimal që Apple rekomandon për një MacBook Pro 13 ".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190198834560
Energjia maksimale dalëse W:
61
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
MRW22ZM/A
Lansuar:
2. 11. 2018
Lidhës:
USB-C
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE