Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues Apple MagSafe për laptop Apple MacBook Pro 13 ", 60W, i bardhë

Kodi i produktit:
118863
Dedikuar për seritë e laptopëve Apple:
MacBook Pro 13
EAN:
885909575763
Energjia maksimale dalëse [W]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MD565Z/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

119.50 
Ju kurseni : 10.00   (8%)
109.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Adapteri i rrymës Apple MagSafe me energji mbushëse 60 Watt është pajisje e cila mundëson shndërrimin e energjisë elektrike nga priza me 230 V në furnizues të rrymës për pajisjen tuaj Apple MacBook 13'' dhe Apple MacBook Pro, i cili në kokë të kabllos ka lidhës magnetik që lidhet me laptopin tuaj. Karikuesi ka dizajn të bukur me ngjyrë të bardhë dhe falë dimensioneve të tij të vogla, ju do të keni hapësirë të bollshme në çantën tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Apple:
MacBook Pro 13
EAN:
885909575763
Energjia maksimale dalëse [W]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MD565Z/A
Lansuar:
23 Nëntor 2012
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE