Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues MagSafe për Apple MacBook Pro, 85W, i bardhë

Kodi i produktit:
132217
Dedikuar për seritë e laptopëve Apple:
MacBook Pro
EAN:
885909611508
Energjia maksimale dalëse [W]:
85
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MD506Z/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

119.50 
Ju kurseni : 15.00   (13%)
104.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Karikuesi Apple MagSAfe me energji mbushëse 85 Watt është pajisje e cila mundëson shndërrimin e energjisë elektrike nga priza me 230 V në furnizues të rrymës për pajisjen tuaj Apple MacBook Pro me lidhës me kokë magnetike, karikuesi ka dizajn të bukur me ngjyrë të bardhë dhe falë dimensioneve të tij të vogla, ju do të keni hapësirë të bollshme në çantën tuaj. Karikuesi në kokë ka dritë LED i cila ndriçon në momentin e lidhjes me laptop-in tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Apple:
MacBook Pro
EAN:
885909611508
Energjia maksimale dalëse [W]:
85
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MD506Z/A
Lansuar:
2 Korrik 2013
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE