Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues i-tec Slim, univerzal, 90W

Kodi i produktit:
165704
EAN:
8595611700453
Energjia maksimale dalëse [W]:
90
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikues univerzal:
Kodi i prodhuesit:
SLPA90W

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikuesi univerzal i rrymës për laptop me energji mbushëse 90W është pajisje e cila mundëson shndërrimin e energjisë elektrike nga priza me 230 V në furnizues të rrymës për laptopët që kërkojnë sasi 90 W për funksionim. Karikuesi ka 10 koka të ndryshme për përshtatje me laptop, ka peshë 260 g dhe dimensione 134.5 x 67.5 x 18 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595611700453
Energjia maksimale dalëse [W]:
90
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikues univerzal:
Kodi i prodhuesit:
SLPA90W
Lansuar:
14 Janar 2015
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
I-Tec

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE