Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues Xiaomi për veturë, i zi

Kodi i produktit:
211054
Dizajnuar për:
GPS, celular, tablet
EAN:
6954176808004
Energjia maksimale [A]:
2,4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikuesi praktik Xiaomi është dizajnuar që të përdoret në vetura për të karikuar celularët, tabletët apo GPS-ët tuaj gjatë kohës sa jeni në udhëtim nëpërmjet porteve USB. Karikuesi shfrytëzon rrymën nga makina me voltazh 12V dhe 24V, dhe funskionon pasi që të futet në ndezesin e cigarës. Në karikues do t'i gjeni dy porte USB me kapacitet dalës prej 2.1 A, të cilat, gjithashtu, mbrojnë pajisjet nga mbingarkesat dhe qarqet e shkurtëra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
GPS, celular, tablet
EAN:
6954176808004
Energjia maksimale [A]:
2,4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Jo
Kodi i prodhuesit:
CZCDQ01ZM Black
Numri i lidhësve USB:
2
Për makinë:
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE