Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri xhepi për rimbushje telefoni 16800mAh, PEAR, TR-901, E Bardhë

Kodi i produktit:
147333pea
EAN:
6986591389011
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky powerbank i prodhuar nga PEAR me kapacitet 16800mAh ka në dispozicion 3 porta 2.1A ku mund të përdoret për rimbushjen e pajisjeve të shumta si telefona, iPod, GPS, MP3 players dhe kamera. Ky powerbank mund të rimbushet lehtë përmes portit USB dhe ka peshë të lehtë dhe përmasa të vogla që e bëjnë të përshtatshëm për tu bartur me vete.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6986591389011
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE