Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Power Bank CANYON, 10000 mAh, i bardhë

Kodi i produktit:
283192
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5291485002107
Energjia dalëse A:
2
Energjia hyrëse A:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdokush që gjendet në rrugë shumicën e kohës, ndodh që të mbetet pa bateri në telefonin e tij. Për këto lloj situatash, kompania CANYON ka sjellë këtë Power Bank me kapacitet prej 10000mAh, i cili ju siguron energji të mjaftueshme për telefonin tuaj ose pajisjet e tjera me lidhje USB të përshtatshme. Përveç kësaj, pajisja posedon edhe: 2 porte USB me një tension prej 5V / 2A (max.) dhe tregues LED.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5291485002107
Energjia dalëse A:
2
Energjia hyrëse A:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
10000
Kodi:
CNE-CPBF100W
Lajmërues LED:
Lansuar:
20. 3. 2020
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Canyon
Ueb-i i prodhuesit:
Canyon-tech.com
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE