Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Power bank PEAR TR-917, 12800mAh, i zi

Kodi i produktit:
126530pea
EAN:
6972047914678
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky powerbank i prodhuar nga PEAR me kapacitet 12800mAh2.1Amund të përdoret për rimbushjen e pajisjeve të shumta si telefona, iPod, GPS, MP3 players dhe kamera. Ky powerbank mund të rimbushet lehtë përmes portit USB dhe ka peshë të lehtë dhe përmasa të vogla që e bëjnë të përshtatshëm për tu bartur me vete.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6972047914678
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE