Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Power Bank Verbatim, 10000mAh, 2x USB-A + USB-C, PD, QC 3.0, metal, i hirtë / argjendtë

Kodi i produktit:
284850
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
10000
Kodi:
49573
Lansuar:
8. 4. 2020

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Më shumë muzikë, foto, rrjete sociale, thirrje… Gjithçka që ju nevojitet dhe doni në udhëtimet tuaja, ofrohet nga ky Power Bank Verbatim. Power Bank Verbatim është i pajisur me një kapacitet prej 10,000 mAh dhe mund të ngarkojë iPhone afërsisht 3 herë. Avantazhi i tij është që ju mund ta përdorni atë për të ngarkuar pajisjen menjëherë pas blerjes, sepse është parangarkuar. Ju gjithashtu mund të ngarkoni me lehtësi deri në 3 pajisje menjëherë, falë porteve USB-A dhe USB C.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
10000
Kodi:
49573
Lansuar:
8. 4. 2020
Prodhuesi:
Verbatim
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE