Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Power Bank Xiaomi Redmi 10.000mAh, i zi

Kodi i produktit:
283637
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6934177716881
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
10000
Kodi:
26923

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me një Power Bank si ky, ju mund të ngarkoni deri në 2 pajisje njëkohësisht me port 2 USB. Mbështjellësja nga aliazhi i aluminit është rezistent ndaj rënies dhe dizajni i rrumbullakosur e bën të lehtë kapjen me një dorë. Kapaciteti i madh me një energji elektrike prej 5V 2.1A premton karikim të shpejtë dhe efikas me fuqi konstante. Përveç kësaj, kjo energji elektrike ka shumë karakteristika mbrojtjeje, për shembull, nëse kablloja është futur në mënyrë jo të duhur në pajisje, automatikisht do të ndalojë karikimin për të shmangur dëmtimin. Ekziston gjithashtu mbrojtje nga mbinxehja e energjisë elektrike ose mbrojtje nga mbitensionet e tepërta. Ky Powerbank me kapacitet 10,000 mAh posedon porte: microUSB, USB-C Output, USB-A 2x, dhe USB-C. Dimensionet [mm]: 73.6 x 150 x 15

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6934177716881
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
10000
Kodi:
26923
Lansuar:
26. 3. 2020
Materiali:
TPU, Versaflex
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE