Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Powerbank ADATA, 10050mAh, i zi

Kodi i produktit:
252804
Dizajnuar për:
Celularë
Lidhësit hyrës:
USB-C
Prodhuesi:
ADATA
Pesha [g]:
230
Përmasat [H x W mm]:
67 x 106 x 27

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbushës luksoz dhe elegant prej 10000 mAh të frymëzuar nga format e perlave të ujërave të ëmbla. 2x USB. Dimensione kompakte. Hyrja e energjisë elektrike DC 5V / 2.0A. Dalja e energjisë elektrike 1 dhe 2 DC 5V / 2.4A maks. Përbëhet nga shumë mekanizma të sigurisë. Ngarkim i njëkohshëm i dy pajisjeve. Vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4713218467287
Energjia dalëse [A]:
2.4
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
10 050
Kodi:
AP10050C-USBC-CBK
Lajmërues LED:
Lansuar:
24. 1. 2019
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lidhësit hyrës:
USB-C
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Ndriçim LED:
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
67 x 106 x 27
Pesha [g]:
230
Prodhuesi:
ADATA
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE