Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Powerbank ADATA S10000, bateri e jashtme për celular / tablet, 10000mAh, i zi

Kodi i produktit:
273321
EAN:
4713218469861

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Jo vetëm që është i hollë, por edhe i lehtë. Powerbank ADATA peshon vetëm 195 gram. Kështu që vendoseni në xhep ose në çantën e shpinës. Siguria është gjithmonë gjëja më e rëndësishme për çdo pajisje elektronike, dhe S10000 nuk bën përjashtim. Funksionimi i sigurt sigurohet me masa mbrojtëse të pajisjes kundër mbingarkesës, mbikalimit, mbinxehjes, qarkut të shkurtër dhe mbitensionit në hyrje dhe dalje. Ky powerbank ka 2 porte USB me një prodhim të përgjithshëm deri në 2.1 A. Dy pajisje mund të karikohen njëkohësisht. Ka bateri Li-Pol me cilësi të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713218469861

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE