Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Powerbank ADATA S10000, bateri e jashtme për celular/tablet, 10000mAh, i bardhë

Kodi i produktit:
273322
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Trashësia minimale, super kapaciteti, pajisje të shumta mund të rikarikohen njëkohësisht. E tillë është powerbank ADATA S10000. Prandaj shkoni në një aventurë me këtë shoqërues unik në xhep. Ju mund të jeni i sigurt se ai nuk do t'ju zhgënjejë. ADATA Powerbank peshon vetëm 195 gram. Kështu që vendoseni në xhep ose në çantën e shpinës. Siguria është gjithmonë gjëja më e rëndësishme për çdo pajisje elektronike, dhe S10000 nuk bën përjashtim. Funksionimi i sigurt sigurohet me masa mbrojtëse të pajisjes kundër mbingarkesës, mbikalimit, mbinxehjes, qarkut të shkurtër dhe mbitensionit në hyrje dhe dalje. Powerbank ofron 2 porte USB me një prodhim të përgjithshëm deri në 2.1 A. Kapaciteti i tij është 10000 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE