Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Powerbank Samsung, 10000 mAh, USB-C -USB - A, i argjendtë

Kodi i produktit:
245492
EAN:
8801643550684
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
EB-P1100CSEGWW
Lansuar:
24. 9. 2018
Prodhuesi:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ka një dizajn të hollë dhe ergonomik, e merr me vete kudo dhe është kompatibil me sasinë e pajisjeve që përdorni për të ngarkuar USB. PowerBank për karikim të shpejtë në levizje ofron kapacitet prej 10000 mAh, 1 port USB të tipit C dhe 2 porta USB të tipit A për të ngarkuar 2 pajisje në të njëjtën kohë. Mbështet tensionin e hyrjes 5 / 9V në tensionin 2 / 1.67A aktual dhe 5 / 9V në 2 / 1.67A aktuale. Dimensionet janë 71 x 141.8 x 14 mm dhe pesha 220 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8801643550684
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
EB-P1100CSEGWW
Lansuar:
24. 9. 2018
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE