Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mjet pastrues D-Cyber Clean për pjesë të kompjuterit

Kodi i produktit:
64777
Dizajnuar për:
Tastierë, maus, laptop
EAN:
65658889888888
Garancioni nga prodhuesi:
Pa garancion
Kodi i prodhuesit:
CYBERPOT500
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 
Ju kurseni : 4.88   (15%)
27.62 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.30 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mjeti i pastrimit Cyber Clean është një revolucion i vërtetë në kujdesin e pajisjeve tuaja. Cyber Clean ka bërë një ndryshim gjithashtu në kufijtë e fizikës. Cyber Clean është i përbërë nga materialet elastike ku absorbon mes sipërfaqeve të pajisjeve si: baltën, pluhurin, mikrobet. Ajo ka një efekt dezinfektimi, ku në mes hapësirave të vogla është e vështirë të arrihet të pastrohet elektronika juaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tastierë, maus, laptop
EAN:
65658889888888
Garancioni nga prodhuesi:
Pa garancion
Kodi i prodhuesit:
CYBERPOT500
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i pastruesve:
Masë
Prodhuesi:
D-Clean
Ueb-i i prodhuesit:
D-clean.cz
Vendi i origjinës:
Switzerland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE