Mbajtëse e dorës MadMan për GoPro, e verdhë

Kodi i produktit:
230021
EAN:
8594176661292
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
8594176661292
Lansuar:
3. 2. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marka Madman prodhon pajisje me cilësi të lartë për kamerat e të të gjitha llojeve dhe markave. Ky aksesorë lehtëson në masë të madhe trajtimin dhe funksionimin e çdo aparati dhe shumëfishon përvojën e përdoruesit disa herë. Ai mund të përdoret për mbajtjen e kamerave GoPro, ISAW, ActionPro, MagiCam dhe Lamax.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594176661292
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
8594176661292
Lansuar:
3. 2. 2018
Lloji i mbajtësit:
Pluskuese
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
MadMan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE