Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse e dorës MadMan për GoPro, e verdhë

Kodi i produktit:
230021
EAN:
8594176661292
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
8594176661292
Lansuar:
3. 2. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marka Madman prodhon pajisje me cilësi të lartë për kamerat e të të gjitha llojeve dhe markave. Ky aksesorë lehtëson në masë të madhe trajtimin dhe funksionimin e çdo aparati dhe shumëfishon përvojën e përdoruesit disa herë. Ai mund të përdoret për mbajtjen e kamerave GoPro, ISAW, ActionPro, MagiCam dhe Lamax.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594176661292
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
8594176661292
Lansuar:
3. 2. 2018
Lloji i mbajtësit:
Pluskuese
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
MadMan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE