Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse e projektorit CONNECT IT P2

Kodi i produktit:
249020
EAN:
8594158526144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi i produktit Mbajtëse teleskopike në tavan për projektorin CONNECT IT P2. Montimi në tavan i projektorit është një ndihmë e madhe për vendosjen praktike të projektorit, pasi ruan hapësirën dhe kohën duke e vendosur atë në një pozitë të përshtatshme. Duke e vendosur projektorin në pozitë të varur, nuk ka nevojë për hapësirë të lirë para projektorit, për shembull, në përdorime në shkolla ose sallat e ligjëratave. Gjithashtu, nuk ka nevojë që të ketë një hapësirë të dedikuar tabelare ku projektori do të shfaqte pamje. Mbajtësi i tillë nuk zë vend, është i lehtë dhe instalohet shpejtë. Vetitë kryesore Kapaciteti i ngarkesës: 20 kg Distanca nga vendi ku fiksohet: prej 43 deri 65 cm Këndi i përkuljes: + 15 ° / -15 ° Ngjyra: gri

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594158526144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
20
Kodi:
CI-24
Lansuar:
9. 11. 2018
Largësia maksimale prej murit [cm]:
65
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për tavan
Mbajtëse për:
Projektor
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE