Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse e projektorit CONNECT IT Spider, e argjendtë

Kodi i produktit:
248484
E rrotullueshme:
EAN:
8595610622336
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mbajtësit e projektorëve CONNECT IT janë të njohur për cilësinë e tyre. Ato karakterizohen nga materiale cilësore, përpunimi i saktë dhe montimi i lehtë. Mbajtësi është i pështatshëm me projektuesit me hapësirë prej 225 - 316 mm. Ka një krah të teleskopik që lejon projektorin të vendoset në një distancë prej 365 - 600 mm (nga qendra e projektorit). Kapaciteti i ngarkesës është 20 kg. Ai përfshin një sistem për drejtimin e instalimeve elektrike. Lejon ngritjen lart / poshtë 15 °, përkulje horizontale 8 ° dhe 360 ??° rrotullim. Pesha e mbajtësit është 1.6 kg. Paketa përfshin të gjitha elementet e aksesorëve montues.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E rrotullueshme:
EAN:
8595610622336
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
20
Kodi:
CMF-7020-SL
Lansuar:
7. 11. 2018
Largësia maksimale prej murit [cm]:
600
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për mur
Mbajtëse për:
Projektor
Për dorë:
Pesha [kg]:
1.6
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE