Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Set CD Blu-Ray Verbatim BD-R 6x 25GB

Kodi i produktit:
89877
E paketuar pas [artikuj]:
5
EAN:
0239424371544
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
25
Kodi i prodhuesit:
43715

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Blu-Ray po e pushton tregun e disqeve kohëvë të fundit. Verbatim, si një nga prodhuesit më të njohur të pajisjeve mediale, sjell një set disqe Blu-Ray me kapacitet 25GB. Blu-Ray dallon nga CD/DVD-R nga mënyra e shkrimit, e cila përdorë një laser me gjatësi valore prej 405nm të dritës blu. Shpejtësia e shkrimit tek këto CD është 6x. Këto CD janë të mbrojtura me një mbështjellës që u siguron një cikët të gjatë pune dhe njëkohësisht duke përmbajtur një performancë të shkëlqyeshme. Këto disqe janë të përshtatshme me versionin 1.3 të modelit BD-R. Pakoja përmban 5 copë BD-R.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E paketuar pas [artikuj]:
5
EAN:
0239424371544
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
25
Kodi i prodhuesit:
43715
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji:
Një shtresore
Lloji i medias:
Blu-Ray R
Paketimi:
Kuti mbrojtëse
Shpejtësia maksimale e shkrimit:
6
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com

Bashkangjitja Set CD Blu-Ray Verbatim BD-R 6x 25GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE