Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disqe DVD+RW Verbatim 4.7GB

Kodi i produktit:
31719
E paketuar pas [artikuj]:
25
EAN:
0239424348942
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4,7
Kodi i prodhuesit:
43489

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disqet DVD+RW nga Verbatim paraqesin produkte të destinuara për inçizues DVD+RW. Sigurojnë shkrim me shpejtësi katër herë më të lartë se zakonisht, me kapacitet 4.7GB të ruajtjes së të dhënave brenda 15 minutave. Disqet DVD+RW janë të përshtatshme për ruajtje të të dhënave, testim të draft versioneve, filmim etj. Produkti përmban një shtresë mbrojtëse kundër gërvishtjeve të jashtme, dhe garanton kualitet të lartë. Disqet DVD+RW mbështeten nga shtatë kompani: Verbatim, MCC, Philips, HP, Ricoh, Sony, Thomson dhe Yamaha.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E paketuar pas [artikuj]:
25
EAN:
0239424348942
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4,7
Kodi i prodhuesit:
43489
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i medias:
DVD+RW
Paketimi:
Rrethor
Prodhuesi:
Verbatim
Shpejtësia maksimale e shkrimit:
4
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com

Bashkangjitja Disqe DVD+RW Verbatim 4.7GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE