Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disqe Verbatim DVD-R 16x 4.7GB, 1000 copë

Kodi i produktit:
33840
E paketuar pas [artikuj]:
100
EAN:
0239424354950
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4,7
Kodi i prodhuesit:
43549

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disqet DVD-R të ofruara nga kompania Verbatim kanë kapacitet prej 4.7GB. Në pako përfshihen 1000 copë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E paketuar pas [artikuj]:
100
EAN:
0239424354950
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4,7
Kodi i prodhuesit:
43549
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i medias:
DVD-R
Paketimi:
Rrethor
Prodhuesi:
Verbatim
Shpejtësia maksimale e shkrimit:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com

Bashkangjitja Disqe Verbatim DVD-R 16x 4.7GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE