Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pako disqesh Verbatim DVD + R

Kodi i produktit:
33841
E paketuar pas [artikuj]:
100
EAN:
0239424355186
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4,7
Kodi i prodhuesit:
43551

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi Verbatim, i diqeve cilësore nga linja CD dhe DVD, tashmë iu sjell këtë pako disqesh mjaft cilësore, me përplot 100 copë. Këto lloj disqesh janë në gjendje të bëjnë transfer të dhënash prej 22MB, për vetëm brenda pesë deri në gjashtë minuta. Për shkak të progresit të madh të tyre, këto disqe rradhiten në linjën e atyre shumë të besueshme, apo të sigurta për tranferimin e të dhënave tuaja të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E paketuar pas [artikuj]:
100
EAN:
0239424355186
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4,7
Kodi i prodhuesit:
43551
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i medias:
DVD+R
Paketimi:
Rrethor
Prodhuesi:
Verbatim
Shpejtësia maksimale e shkrimit:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com

Bashkangjitja Pako disqesh Verbatim DVD + R edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE