Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Këllëf për CD CaseLogic CL-CDW32

Kodi i produktit:
143827
EAN:
0858540166676
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-CDW32
Lansuar:
8 Janar 2014
Prodhuesi:
CaseLogic

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky këllëf për CD nga CaseLogic shërben për mbrojtjen e të dhënave optike të ruajtura në CD. Ai ka për qëllim që të maksimizojë mbrojtjen e të dhënave tuaja, duke minimizuar shansin për gërvishtje. Ky këllëf ka mundësi të mbajë deri në 32 CD.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0858540166676
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-CDW32
Lansuar:
8 Janar 2014
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE