Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem sigurie Synology VS960HD, për kamerë IP

Kodi i produktit:
223081
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VS960HD
Lansuar:
26. 9. 2017
Prodhuesi:
Synology
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu

Si të porosisim në Gjirafa50?

753.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 62.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

VisualStation është alternativa e përkryer për hapësirë ??të kufizuar ose buxhet. Thjesht futni një kabllo Ethernet dhe një monitor LCD ose televizor, hyni në Synology Surveillance Station dhe përgatisni pajisjen e monitorimit. VisualStation nuk përmban pjesë lëvizëse dhe prandaj është më rezistent ndaj dridhjeve dhe dështimit të harduerit. Pjesa e jashtme e fortë dhe dizajni i optimizuar lejojnë VisualStation të përdoret në temperatura industriale nga -20 ° C në 50 ° C. Puna me Synology NAS, VS960HD është një sistem kompakt që ofron karakteristika të Stacionit të Surveillance, duke përfshirë shikim të drejtpërdrejtë dhe mjete të menaxhimit. Ajo ofron dy hyrje HDMI dhe mbështet zgjidhjet e mëposhtme: HDMI 1: 4K (3840 x 2160, 30Hz / 60Hz); HDMI 2: 1080p (1920 x 1080, 60Hz). Ekziston edhe një ndërfaqe 3.5mm për hyrje dhe dalje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VS960HD
Lansuar:
26. 9. 2017
Prodhuesi:
Synology
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu

Bashkangjitja Sistem sigurie Synology VS960HD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE