Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant C-TECH Impressio Cappella, i zi

Kodi i produktit:
200650
Bateri të integruar :
Mikrofon:
Teknologjia:
Port dalës RCA, USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
30

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
204.50 
Ju kurseni : 29.00   (14%)
175.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti C-TECH Impressio Cappela është zgjedhja e përkryer për këdo që dëshiron të dëgjoj muzikë të mirë kudo që është. Altoparlanti ka një palë mikrofonash shtesë, një me tel dhe një pa tel. Në përgjithësi ju mund të lidheni me 3 mikrofona dhe përjetoni një karaoke të vërtetë. Bateri të qëndrueshme, deri në 60 orë nëse volumi nuk është në maksimum. Altoparlanti gjithashtu ka të integruar FM radio me 25 stacione.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8594125008512
Fuqia totale RMS [W]:
100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
390
Kodi i prodhuesit:
IMP-CAPPELLA
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
15 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
660
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Aktiv
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celularë, laptop dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
80
Pesha [kg]:
17
Portet dalëse:
RCA
Portet hyrëse:
6.3mm, RCA, USB
Prodhuesi:
C-Tech
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
30
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18
Teknologjia:
Port dalës RCA, USB
Trashësia [mm]:
290

Bashkangjitja Altoparlant C-TECH Impressio Cappella edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE