Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant C-TECH SPK-04B, i zi

Kodi i produktit:
217141
Bateri të integruar :
Marrës FM:
Teknologjia:
Mini USB
Slot për kartë memorie:
Prodhuesi:
C-Tech

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti wireless bluetooth C-TECH SPK-04B ju shoqëron gjatë udhëtimeve tuaja falë madhësisë dhe peshës së vogël prej 230g. Altoparlanti është nga alumini. Nëse nuk mund të transmetoni muzikë përmes Bluetooth ose kabllos 3.5mm jack, është i integruar një lexues karte microSD që ju bën të mundshme ndëgjimin e muzikes në MP3 ose radio të integruar. Falë pranisë së një mikrofoni, altoparlanti mund të përdoret gjithashtu si një pajisje wireless handsfree. Me një bateri me cilësi të lartë, ju mund të përdorni shërbimet e këtij MFP wireless për deri në 3 orë dhe pastaj rimbushni përmes kabllos USB ose karikuesit të përfshirë. Jeni të mahnitur nga tingulli realist ndërsa dëgjoni muzikë. Kapaciteti i brendshëm i baterisë: 400mA / 5V.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8594125008901
Fuqia totale RMS [W]:
3
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
62
Kodi i prodhuesit:
SPK-04B
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lartësia [mm]:
51
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
230
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
C-Tech
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
Mini USB
Trashësia [mm]:
62
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE