Altoparlant C-TECH SPK-04S

Kodi i produktit:
217144
Bateri të integruar:
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Teknologjia:
Mini USB
Slot për kartë memorie:
Prodhuesi:
C-Tech

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti C-TECH SPK-04S është shoqërues i mirë gjatë udhëtimeve, është shumë kompakt dhe është shumë i lehtë. Edhe pse është i vogël ai ka një zë kumbues dhe të kualitetit të lartë. Kjo bën që C-TECH të zëvendsojë altoparlantët e laptopëve dhe telefonave. Gjithashtu ky autoparlant ka trup prej alumini.

Muzika në këtë altoparlant mund të lëshohet me anë të WI-FI-së, Bluetooth, microSD edhe me anë të lidhjes kabllore. Ky autoparlant ka bateri të integruar me kohëzgjatje deri në 3 orë dhe mund të rimbushet me anë të kabllos USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
EAN:
8594125008918
Fuqia totale RMS [W]:
3
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
62
Kodi i prodhuesit:
SPK-04S
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
23. 6. 2017
Lartësia [mm]:
51
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha [g]:
230
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
C-Tech
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
Mini USB
Trashësia [mm]:
62

Bashkangjitja Altoparlant C-TECH SPK-04S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE