Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant JBL Charge 3, i kuq

Kodi i produktit:
200491
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celularë, laptop dhe tablet, portativ
Teknologjia:
USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
65

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
176.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 29.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

JBL Charge 3

JBL Charge 3 është altoparlant dual me rezistencë ndaj ujit që ju mundëson të dëgjoni muzikë me lidhje wireless nëpërmjet platformës Bluetooth. Charge 3-në mund ta mbani me vete kudo që shkoni pavarësisht kushteve atmosferike apo ambientit. Pos rezistencës ndaj uji dhe lagështisë, produkti mund të funksionoj për një kohë të gjatë me 1 rimbushje.

Sorry, the description of the image is missing.


Qëndrueshmëri afatgjate

JBL, pos për rezistencën ndaj ujit, ka menduar edhe për qëndrueshmërinë afatgjate sa i përket funksionalitetit. Prandaj dhe mban brenda vetes një bateri me kapacitet 6000 mAh që i mundëson operim deri në 20 orë. Poashtu, në saje të teknologjisë më moderne të rimbushjes, pajisja rimbushet në kapacitet të plotë brenda 4.5 orësh.

Sorry, the description of the image is missing.

Zë kristal i pastër dhe mahnitës

Sistemi i audios është i komplementuar me bass të thellë dhe performancë të fortë muzikore në saje të 2 transmetuesëve me fuqi 10W + 10 W. Modeli ofron funksionin "Hands-free" në saje të mikrofonit të integruar dhe mund të eliminoj zhurmën e ambientit për komunikim më të lehtë.

Sorry, the description of the image is missing.

Të dhënat kyçe

JBL Charge 3 është altoparlant me rezistencë ndaj ujit (me standard IP67) që mban transmetuesit me fuqi 2x 10W dhe frekuencë 65Hz - 20 kHz. Sistemi i audios mund të funksionoj deri në 20 orë, lidhet me pajisje të tjera nëpërmjet platformës Bluetooth, mban mikrofon të integruar në mënyrë që t'i përgjigjeni telefonatave pa pasur nevojë të nxjerrni celularin, mund të sinkronizohet me altoparlant të tjerë dhe ka platformën USB për rimbushje të baterisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
6925281914201
Fuqia totale RMS [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
213
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
12 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
87
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celularë, laptop dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Kuq
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
80
Pesha [g]:
800
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
JBL
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
65
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
88,5
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE