Altoparlant Logitech Z537, i zi

Kodi i produktit:
218533
EAN:
5099206067677
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Trashësia [mm]:
85
Teknologjia:
AUX (hyrës), RCA (hyrës)
Prodhuesi:
Logitech

Si të porosisim në Gjirafa50?

133.50
113.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 18.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Logitech Z537 me tinguj masiv

Logitech njihet nga të gjithë si prodhues i një game të gjerë të pajisjeve kompjuterike të klasit të lartë, duke përfshirë minj, altoparlant dhe kufje. Të gjitha vitet e saj të përvojës janë përqëndruar në modelin e ardhshëm të altoparlantëve Logitech Z537 2.1 që sjell performancë superiore dhe bas të plotë, duke u përshtatur në mënyrë përfekte me PC ose laptop. Për ata që vlerësojnë një tingull të mirë, kjo paisje i plotëson të gjitha kërkesat. Krahasuar me modelin e mëparshëm, Logitech Z537 ofron mbështetje teknologjisë Bluetooth.

Bass si bubullimë!

Me këtë model Logitech, ju mund të shijoni bas të pasur dhe kumbues, në sajë të një subwoofer me një vrimë në pjesën e përparme, përmes së cilës ju kurrë nuk do të humbisni tonin e përkryer të muzikës. Poashtu sjell një përgjigje më të mirë të frekuencës së ulët.

Performanca e jashtëzakonshme

Gëzoni tingullin e shkëlqyeshëm përmes altoparlantëve që ju lejojnë të ndiheni të fuqizuar në lojëra, muzikë dhe filma. Ky sistem ka dy altoparlantë me distancë të plotë me 2.5 " dhe me një RMS me fuqi prej 60 W.1

Lidhshmëria!

Ju mund të lidhni altoparlantët Logitech Z537 në disa mënyra. Përveç lidhjes me tabletë ose telefona të mençur, mund të lidhet me televizor nëpërmjet një porte standarde 3.5mm. Me një gamë të gjerë lidhjesh, ju mund ta përdorni fuqin e altoparlantëve për të rritur përvojën e lojrave në PlayStation 3 ose Xbox 360. Avantazhi më i madh është lidhja pa tel Bluetooth, që ju lejon të transmetoni muzikë ose video nga çdo pajisje që posedon këtë teknologji.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206067677
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
15
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
30
Fuqia totale RMS [W]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
265
Kodi i prodhuesit:
980-001272
Komandë:
Në kabllo
Konfigurimi i altoparlantëve:
2,1
Lansuar:
14. 7. 2017
Lartësia [mm]:
170
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, lojëra, celular, laptop, PC, tablet, TV
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1,05
Port dalës për kufje:
Portet hyrëse:
3.5mm, RCA
Prodhuesi:
Logitech
Teknologjia:
AUX (hyrës), RCA (hyrës)
Trashësia [mm]:
85
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Altoparlant Logitech Z537 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE