Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Huawei BT, AM08 (EU Blister), ngjyrë ari

Kodi i produktit:
205227
Bateri të integruar :
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Teknologjia:
Micro USB
Prodhuesi:
Huawei
Pesha [g]:
145

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 
Ju kurseni : 2.00   (7%)
26.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti origjinal në miniaturë Huawei BT, pavarësisht përmasave do t’iu surprizojë me tingullin e përkryer dhe të pasur, kontrollin me prekje, përkrahjen e teknologjisë Bluetooth duke ju mundësuar telefonata me duar të lira si dhe mundësi të tjera falë mikrofonit të integruar. Ka pamje po aq të mirë sa dhe puna që bën. Ka dizajn të inspiruar nga qafa e mjellmës, i fortë, me plastikë shkëlqyese, i lehtë dhe kompakt që ju mundëson ta merrni me vete kudo që shkoni.

Vlerësimet

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
6901443199358
Fuqia totale RMS [W]:
1,8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
10,1
Kodi i prodhuesit:
6901443076512
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
14 Janar 2017
Lartësia [mm]:
10,1
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, portativ
Ngjyra:
E artë
Pesha [g]:
145
Prodhuesi:
Huawei
Teknologjia:
Micro USB
Trashësia [mm]:
10,1

Bashkangjitja Altoparlant Huawei BT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE