Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus A4Tech F5

Kodi i produktit:
106498
EAN:
4711421882828
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
F5

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania A4tech në bashkpunim me seritë e mausëve Bloody Gaming sjell në treg mausin Bloody Gaming i cili cilësohet si njëri ndër mausët me formë jashtëzakonisht moderne dhe me dizajn ergonomik që lehtësisht përshtatet në dorën tuaj. Kërkesat për mausë të lojërave janë të qarta, shpejtësi dhe saktësi gjatë lëvizjes, aftësi për të përballuar lëvizjet e shpejta. Falë teknologjisë së avancuar, ky mausë ka senzorin me rezolucion optik 3000 CPI, që lejon lëvizje me saktësi deri ne 800 dpi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421882828
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
F5
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
7
Prodhuesi:
A4Tech
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Maus A4Tech F5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE