Maus Corsair Gaming Glaive RGB, i zi

Kodi i produktit:
216182
EAN:
8435910889230
Lojë:
Trashësia [mm]:
125,8
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
55.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Corsair Gaming Glaive është mausi ideal për lojërat elektronike të cilitdo lojtar qoftë amater apo profesionist pasi që vjen me rezolucionin e lartë 16, 000 dpi të senzorit optik, qëndrueshmëri deri në 50 milion klikime, 6 butone të riprogramueshme, peshë 122 gram dhe dizajn elegant dhe ergonomik me ngjyrë të zezë dhe drita të ndryshme RGB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8435910889230
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
91,5
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi i prodhuesit:
CH-9302011-EU
Koha e reagimit [ms]:
1
Lartësia [mm]:
44,6
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3367
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
15 000
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
122
Prodhuesi:
Corsair
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
125,8
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Maus Corsair Gaming Glaive RGB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE