Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus Corsair Gaming Sabre RGB

Kodi i produktit:
190611
EAN:
8435910832560
Lojë:
Trashësia [mm]:
124
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 
Ju kurseni : 19.00   (35%)
35.50 € * Përfshirë TVSH-në
35% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Corsair Gaming Sabre është destinuar për të gjithë ata që janë të apasionuar pas lojërave. Falë dizajnit të tij me peshë të lehtë, ju do të mund të reagoni më shpejtë dhe të jeni në gjendje të luani me orë të tëra pa ndjerë lodhje. Forma e tij, e përshtatshme për djathtakë, bën që të përputhet në mënyrë të përsosur me dorën tuaj. Lidheni me kompjuterin tuaj përmes portit të USB. Që nga dizajni, struktura e deri tek teknologjia, ky maus është dizajnuar për lojtarë të përkushtuar. Sensori optik prej 10000 DPI i shton precizitet lëvizjeve tuaja. Me këtë maus ju do të ndiheni si një profesionist gjatë lojës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8435910832560
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
80
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi i prodhuesit:
CH-9303011-EU
Koha e reagimit [ms]:
1
Lartësia [mm]:
38
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
ADNS-S3988
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
10000
Numri i butonëve:
8
Pesha [g]:
100
Prodhuesi:
Corsair
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
124
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Maus Corsair Gaming Sabre RGB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE