Maus Dream Machines DM1,izi

Kodi i produktit:
217886
EAN:
6953460598430
Lojë:
Trashësia [mm]:
126
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mousi lojrash me cilësi të lartë Dreamy DM1 Pro Pro nga Dream Machine përmban 6 butona të ndjeshme dhe një rrotë lëvizëse. Mousi gjithashtu ofron një sensor optik, me një shpejtësi maksimale prej 7.0 M / s. Lidhja me kompjuterin tuaj bëhet përmes një kabllo USB të gjat 1.8 m. Dimensionet e mausit janë 126 x 68 x 39 mm dhe peshojnë vetëm 85 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6953460598430
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
68
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
DM1 Pro S Matte
Koha e reagimit [ms]:
1
Lartësia [mm]:
39
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3360
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
12000
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
85
Prodhuesi:
Dream Machines
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
126
Ueb-i i prodhuesit:
Dreammachines.pl

Bashkangjitja Maus Dream Machines DM1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE