Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Gaming MSI Interceptor DS200, i zi

Kodi i produktit:
207219
EAN:
4719072338107
Lojë:
Trashësia [mm]:
121
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Laser

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi gaming MSI Interceptor DS200 ?sht? p?rzierje perfekte e nd?rtimit t? fort? dhe karakteristikave unike. Mausi ?sht? i dizajnuar p?r t? gjith? adhuruesit e loj?rave. Mausi ka nj? senzor optik me ndjeshm?ri deri n? 1600 dpi. I dizajnuar p?r evituar d?mtimin e duarve si pasoj? e p?rdorimit t? tej zgjatur ditor. Interceptor DS200 ka opsionin p?r t? rregulluar pesh?n e mausit. Mausi ?sht? i pajisur edhe me nj? lidh?s USB t? praruar me ar q? iu siguron q? do ket? jet?gjat?si t? madhe. Mausi ka 10 taste dhe nj? rrot? rr?shqit?se.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072338107
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
81
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
S12-0401170-EB5
Koha e reagimit [ms]:
1
Lartësia [mm]:
41
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
8 200
Numri i butonëve:
9
Pesha [g]:
135,8
Prodhuesi:
MSI
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
121
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw

Bashkangjitja Maus Gaming MSI Interceptor DS200 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE