Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Steelseries Rival 500, i zi

Kodi i produktit:
931775steel
Besueshmëria:
100 %
Lloji i tastierës:
STEELSeries
Trashësia mm:
118,75
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky maus gaming është një maus optik gaming, i cili ka formë të përshtatshme dhe dizajn ergonomik që mund të përshtatet me çdo lloj forme të dorës. Mausi SteelSeries Rival 500 është i projektuar që të veprojë me lëvizje natyrale të dorës. Rezolucioni dhe shpejtësia e këtij mausi arrijnë deri në 1500 dpi. Sensori optik i këtij mausi është shumë cilësor dhe me shpejtësi të lartë. Ky maus vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
813810018918
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Gjatësia e kabllos m:
2
Gjerësia mm:
78,34
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi:
62051
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
5 Nëntor 2016
Lartësia mm:
43,34
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
STEELSeries
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3360
Ndjeshmëria maksimale DPI:
16 000
Numri i butonëve:
15
Pesha g:
129,7
Prodhuesi:
STEELSeries
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia mm:
118,75
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE