Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus uRage Illuminated 2, 2m kabllo, i zi

Kodi i produktit:
219010
EAN:
4047443323422
Lojë:
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi i përsosurpër Gaming është i lidhur me një kompjuter ose laptop duke përdorur një kabllo USB 2m, me shkallë të transferimit USB 1000 Hz. Mausi ju lejon të rregulloni sensorin optik deri në 3000 dpi, dhe ka 7 butona të shpejt dhe një dizajn ergonomik. Poashtu, ndriçimi me ngjyra do të japë një pamje interesante. Edhe me lojë që mund të zgjasë gjatë, dora jote nuk do të lodhet për shkak të dizajnit të saj ergonomik. Përveç kësaj, mausi posedon vendosje të shpejtë dpi (800/1400/2200/3000), si dhe ka instalim të shpejtë pa drejtues -Plug and Play.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4047443323422
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
71
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
113757
Koha e reagimit [ms]:
1
Lartësia [mm]:
42
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3000
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
192
Prodhuesi:
URage
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
130

Bashkangjitja Maus uRage Illuminated 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE