Mausë Xtrfy M2

Kodi i produktit:
212905
EAN:
8425971000422
Lojë:
Trashësia [mm]:
121
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

72.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Trendy Xtrfy XG-M2 mouse i lojrave me sensor optik Pixart PMW 3310 me rezolucion të rregullueshëm 400-4000 dpi gjatë lojës. 5 butona me ndjeshmëri DPI dhe vendosjen e frekuencës. Çelsin Omron dhe sipërfaqe të gomës. Përgjigjja 1 ms, IPS 130, përshpejtimi maksimumi 30 G, frekuenca deri në 1000 Hz. Kabllo USB me gjatësi 2 m të gjatë për t'u lidhur me kompjuterin tuaj. Ndriçim me ngjyrë të verdhë. Përmasat 121 x 60-64 x 36 mm dhe peshë 112 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8425971000422
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
64
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi i prodhuesit:
XG-M2
Koha e reagimit [ms]:
1
Lartësia [mm]:
36
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3310
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
4000
Numri i butonëve:
5
Pesha [g]:
112
Prodhuesi:
Xtrfy
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
121
Ueb-i i prodhuesit:
Xtrfy.com

Bashkangjitja Mausë Xtrfy M2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE