Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Sistem zërimi Genius SW-HF2.1 1700 Ver. II, 2.1, druri

Kodi i produktit:
264239
EAN:
4710268256397
Ndjeshmëri [dB]:
70
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
50

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
62.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky sistem zërimi 2.1 Genius SW-HF2.1 1700 v2 është i përshtatshëm për kompjuter apo laptop, në çdo shtëpi në çdo tavolinë. Altoparlant SW-HF2.1 1700 v2 prej druri Genius janë një sistem modern i altoparlantëve, janë të dizajnuar për ata që duan të shijojnë përveç zërit edhe dizajnit jashtëzakonisht luksoz dhe elegant të këtij modeli. Këta altoparlantë ofrojnë zë cilësor që dallohen kur shikoni filma, argëtoheni në lojra dhe muzikë. Performanca reale e muzikës është shumë solide 45 W RMS (2x8 W satelitore dhe 29W subwoofer). Gama e frekuencës së kompletit të tërë është e mirë 50 Hz deri në 20 kHz dhe ndjeshmëria është 70 dB / W. Natyrisht, ka edhe kontrolle në pjesën e përparme të subwoofer. Dimensionet: Subwoofer: 168 X 260 X 245 mm, Satelitet: 90 X 157 X 105 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268256397
Fuqia RMS e altoparlantëve [W për kanal]:
8
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
29
Fuqia totale RMS [W]:
45
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
31730013400
Komandë:
Për subwoofer
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1
Lansuar:
9. 7. 2019
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Ndjeshmëri [dB]:
70
Numri i kaneleve channel:
3
Pesha kg:
4.1
Portet hyrëse:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
50
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Sistem zërimi Genius SW-HF2.1 1700 Ver. II edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE