Altoparlant portativ Creative MuVo 2C, i gjelbër

Kodi i produktit:
201818
Bateri të integruar: :
Mbështetje për NFC:
Trashësia [mm]:
38
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrës)
Prodhuesi:
Creative Labs

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlant Creative MuVo 2C, i gjelbër. Produkti do t’ju befasojë me një kualitet të mahnitshëm të zërit dhe dizajn elegant. Altoparlanti ofron një sërë karakteristikash, të cilat mund t’i shfrytëzoni në shtëpi ose në rrugë. Me teknologjinë Bluetooth ju mund ta lidhni atë me celularin tuaj dhe mund të dëgjoni muzikë kudo. Bateria e produktit ka një jetëgjatësi deri mbi 6 orë, ndërsa dimensionet e produktit janë 67 x 93 x 38 mm, dhe një peshë prej 165 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
5390660190971
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
67
Kodi i prodhuesit:
51MF8250AA003
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
5 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
9
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Portativ
Ngjyra:
E gjelbër
Pesha [g]:
165
Prodhuesi:
Creative Labs
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrës)
Trashësia [mm]:
38
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Altoparlant portativ Creative MuVo 2C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE