Altoparlant portativ Creative Repro NUNO, gri

Kodi i produktit:
201842
Bateri të integruar: :
Mënyra e përdorimit:
Portativ
Trashësia [mm]:
63
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrës)
Prodhuesi:
Creative Labs

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlant Creative Repro NUNO është një altoparlant portativ me rezistencë të lartë. Ky altoparlant ofron zë kualitativ dhe lëvizshmëri të lartë. Punon me teknologjinë Bluetooth, përmes të cilës mund të lidhni telefonin tuaj dhe pajisjet e tjera. Është altoparlant kompakt, i lehtë dhe ka një mikrofon të integruara, përmes të cilit mund të realizoni thirrje. Me këtë altoparlanat mund të dëgjoni muzikë pandërprerë deri në 6 orë, kurse bateria rimbushet përmes lidhësit standard micro USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
5390660191121
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
185
Kodi i prodhuesit:
51MF8270AA001
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
5 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
60
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
390
Prodhuesi:
Creative Labs
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrës)
Trashësia [mm]:
63
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Altoparlant portativ Creative Repro NUNO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE