Altoparlant portativ Creative Repro NUNO, gri

Kodi i produktit:
201842
Bateri të integruar: :
Mënyra e përdorimit:
Portativ
Trashësia [mm]:
63
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrës)
Prodhuesi:
Creative Labs

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
5390660191121
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
185
Kodi i prodhuesit:
51MF8270AA001
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
5 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
60
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
390
Prodhuesi:
Creative Labs
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrës)
Trashësia [mm]:
63
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Altoparlant portativ Creative Repro NUNO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE