Altoparlant Technaxx MusicMan, i gjelbërt

Kodi i produktit:
226226
Bateri të integruar: :
Mënyra e përdorimit:
Për celular, tablet dhe pajisje mobile
Teknologjia:
3.5mm, USB
Slot për kartë memorie:
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
80

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
4260101736253
Fuqia totale RMS [W]:
6
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
165
Kodi i prodhuesit:
3433
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
14. 11. 2017
Lartësia [mm]:
50
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Për celular, tablet dhe pajisje mobile
Ngjyra:
E gjelbër
Pesha [g]:
185
Portet hyrëse:
3.5mm, USB
Prodhuesi:
Technaxx
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
150
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
80
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
3.5mm, USB
Trashësia [mm]:
52

Bashkangjitja Altoparlant Technaxx MusicMan edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE